avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 177 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Inchiriere camera
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Inchiriere camera

Am declarat sediul social la un SRL la domiciliu, (o casa de locuit cu 3 camere, numai ca nu locuiesc acolo efectiv) si vreau sa inchiriez 1 camera pe 1 an cu contract de inchiriere la un student care aplica la programul guvernamental studentinvest 2023. Ce acte am nevoie? multumesc
Ultima modificare: Vineri, 10 Noiembrie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Inchiriere spatiu sediu social Conrad Conrad Buna ziua, As dori sa infiintez un srl insa am nevoie de un spatiu care sa fie sediu social . Acum vine intrebarea: Eu in momentul in care inchiriez spatiul ... (vezi toată discuția)
Proceduri sediu social la apartament Diana9817 Diana9817 Buna ziua! Dacă vreau sa închiriez un apartament cu 2 camere, una pentru locuit si una pentru a fi sediu social pentru un magazin online ce proceduri trebuie ... (vezi toată discuția)
Vreau sa-mi deschid un srl intr-un spatiu inchiriat. tonix tonix Salut, Vreau sa-mi deschid un SRL si nu sunt proprietar, pot sa inchiriez spatiu . Ce implica asta (acte ,etc) Multumesc ! (vezi toată discuția)