Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Inchiriere camera
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Inchiriere camera

Am declarat sediul social la un SRL la domiciliu, (o casa de locuit cu 3 camere, numai ca nu locuiesc acolo efectiv) si vreau sa inchiriez 1 camera pe 1 an cu contract de inchiriere la un student care aplica la programul guvernamental studentinvest 2023. Ce acte am nevoie? multumesc
george-neagu, moderator