Forum Discuţii juridice Executare silită Puteti sa mi recomandati un avocat specializat pe ...
Discuție deschisă în Executare silită

Puteti sa mi recomandati un avocat specializat pe executari silite ...

Puteti sa mi recomandati un avocat specializat pe executari silite din Constanta?
Regulamentul forumului interzice aceste recomandari. Puteti accesa butonul consultanti si sa va alegeti persoana dorita. Daca este disponibila, va poate reprezenta contracost. Va puteti adresa baroului de avocati din orasul dvs.