Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua! Am o problemă cu o proprietate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua! Am o problemă cu o proprietate cumpărată în anul ...

Bună ziua! Am o problemă cu o proprietate cumpărată în anul 2016.În cartea funciară nu este inclusă casa în care locuim,este în aceeași curte cu proprietatea cumpărată doar că nu a fost intabulat terenul și casa a fost construită ilegal.Cum s-ar putea intra în legalitate în ceea ce privește casa?!
Contactati serviciul urbanism al primariei
Dvs ce ati cumparat mai exact? Doar teren, sau ce anume, că nu se înțelege?