Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, Avand in vedere reglementarile legale ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, Avand in vedere reglementarile legale actuale, se ...

Buna seara,
Avand in vedere reglementarile legale actuale, se poate incheia contract de prestari servicii cu un medic specialist in cadrul unui spital public? Precizez ca nu este vorba de un post unic. Multumesc.
vaspa, utilizator
Nu se poate incheia contract de prestari servicii.