Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cat dureaza un recurs?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cat dureaza un recurs?

Buna ziua, depinde. In principiu se judeca la un termen, maxim 2 dar perioada de la inregistrarea recursului pana la solutionare difera in functie de aglomerarea instantei, de transmiterea dosarului la instanta de recurs si de alti factori.