Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, Ma puteti ajuta va rog cu un model de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, Ma puteti ajuta va rog cu un model de adresa/cerere ...

Buna ziua,

Ma puteti ajuta va rog cu un model de adresa/cerere pentru montarea unei oglinzi rutiere pe un drum national .La iesirea din firma noastra nu avem vizibilitate deloc si se petrec o sumedenie de accidente rutiere.
Va multumesc!
Bună ziua! Nu este necesar un model anume de adresă. Faceți o adresă/sesizare normală în care descrieti tot ce credeti dumneavoastra ca este relevant, ii dati număr de inregistrare, semnata, stampilata si trimisă prin Posta Romană/curier cu confirmare de primire, sau mai simplu, scanata și pe mail. O zi frumoasă! P.s. la adresa puteți atasa si niște fotografii relevante.
adrian@13, utilizator
Va multumesc frumos pentru raspuns!O zi minunata!
David Larisa, utilizator