Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara , Daca angajatorul meu are sa imi plateasca ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara , Daca angajatorul meu are sa imi plateasca mai multe ...

Buna seara ,
Daca angajatorul meu are sa imi plateasca mai multe salarii iar instanta incuviinteaza ca firma sa imi plateasca salariile, respectiv 3 luni de medical .
Actiunea se poate indrepta si catre administratorul firmei care este si patronul firmei intrucat din cate am inteles firma are multe popriri pe cont.
Multumesc anticipat!
Executarea se va face pe bunurile societatii , nu impotriva patronului.