Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul salariu part-time constructii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul salariu part-time constructii

Calcul salariu part-time constructii:
Un angajat cu 1 ora/zi si un salariu brut de 573 lei/luna, la o societate de constructii.
Angajatul are functia de baza la alta societate (nu in constructii), salariul brut fiind peste salariul minim din domeniul constructiilor.
Cum calculam salariul net la societatea unde este angajat part-time, care sunt facilitatile de care beneficiaza?
george-neagu, moderator
Nu beneficiaza de facilitati daca are functia de baza in alta parte.