Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte necesare pentru amplasament .
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte necesare pentru amplasament .

Pentru un containar metalic( Santier) pe un teren proprietate. Un fel de adapost,la munte,pasiune.Daca e necesar ceve acte si ce anume si de unde se pot procura? multumescJan omvesel Ploiesti.
Buna ziua,
Domnule @omvesel, fi totodata si "ompractic".
Pune-i containerului 4 roti mici (sau ceva asemanator): astfel el nu mai este constructie, este un vehicul (nu circula pe drum public - nu trebuie inmatriculat).
Parcheaza-l unde vrei pe terenul dumitale.
Cu stima,