Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA E ceva în neregula la facturi?
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

E ceva în neregula la facturi?

Buna seara,
Am o întrebare, am eliberat în decurs de 2 luni, facturi, acuma am observat că la data livrării facturii este gresit anul, in loc de anul 2023 este trecut anul 2020,data emiterii este buna, doar data livrării este greșită.
Se mai poate face ceva?
Ce se întâmplă în cazul unui control? Ce se întâmplă cu cei la care am emis facturile?
Va mulțumesc!
george-neagu, moderator
ei sigur le-au inregistrat la data de acum in 2023 daca nu v-au semnalat pana acum.