Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Actualizare date liber profesionist - medic (PFI)
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Actualizare date liber profesionist - medic (PFI)

Buna seara,

Sotul meu este liber profesionist - medic (PFI), recent s-a actualizat denumirea strãzii si numarul de casa unde are sediul PFI. Ce demersuri si unde trebuie sa fac pentru actualizare date PFI?

Va multumesc!
george-neagu, moderator
Mai întâi actualizare buletin și apoi pentru PFI, acolo unde a depus actele pentru inregistrare ca PFI.

Zsuzsanna Lukacs a scris:

Buna seara,

Sotul meu este liber profesionist - medic (PFI), recent s-a actualizat denumirea strãzii si numarul de casa unde are sediul PFI. Ce demersuri si unde trebuie sa fac pentru actualizare date PFI?

Va multumesc!

Bună ziua,
Trebuie modificat C.I cu noua adresa administrativa, apoi contractul de comodat/inchiriere pentru sediu și depuse actele la Colegiul Medicilor, iar apoi la ANAF pentru actualizare date.
Multumesc mult!