avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 380 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Actualizare date liber profesionist - medic (PFI)
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Actualizare date liber profesionist - medic (PFI)

Buna seara,

Sotul meu este liber profesionist - medic (PFI), recent s-a actualizat denumirea strãzii si numarul de casa unde are sediul PFI. Ce demersuri si unde trebuie sa fac pentru actualizare date PFI?

Va multumesc!
Ultima modificare: Miercuri, 13 Decembrie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Zsuzsanna Lukacs , Consultant credite si finantari 15:59, 12 Ianuarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mai întâi actualizare buletin și apoi pentru PFI, acolo unde a depus actele pentru inregistrare ca PFI.


Zsuzsanna Lukacs a scris:

Buna seara,

Sotul meu este liber profesionist - medic (PFI), recent s-a actualizat denumirea strãzii si numarul de casa unde are sediul PFI. Ce demersuri si unde trebuie sa fac pentru actualizare date PFI?

Va multumesc!

Bună ziua,
Trebuie modificat C.I cu noua adresa administrativa, apoi contractul de comodat/inchiriere pentru sediu și depuse actele la Colegiul Medicilor, iar apoi la ANAF pentru actualizare date.
Multumesc mult!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbat denumirea strazii la sediul social a unei soc. comerciale ce trebuie facut? moldoveanu mihaela moldoveanu mihaela buna ziua tuturor acum o luna cand am preschimbat cartea de identitate pt. expirase am aflat cu stupoare ca numele strazii unde am si sediul soc . al firmei a ... (vezi toată discuția)
Schimbare denumire strada la sediul social Mz11 Mz11 Schimbare sediu social Buna ziua! Am si eu o intrebare, poate ma poate indruma cineva. Am o firma din 2001 cu sediul social la casa parinteasca. Am aflat cu ... (vezi toată discuția)
Stomatolog înființare pfa/pfi, contract de colaborare Mells Mells Bună ziua! Sunt medic stomatolog proaspăt absolvent și doresc să realizez un contract de colaborare cu un cabinet, însă pentru acest lucru trebuie să ... (vezi toată discuția)