avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 205 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am depus documentele pentru decontarea lemnelor ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am depus documentele pentru decontarea lemnelor achiziționate ...

Am depus documentele pentru decontarea lemnelor achiziționate în 16 noiembrie și încă nu am primit banii. Cui pot sa ma adresez?

Alte discuții în legătură

Card energie. beneficiar(pensionar) al cardului de energie cu ... C.Gheorghe C.Gheorghe Card energie. Beneficiar(pensionar) al cardului de energie cu locuința într-un bloc fără a avea curent,gaze,energie termică,pe numele meu ci al ... (vezi toată discuția)
Factura primita cu intarziere niko 94 niko 94 Am primit o factura din luna Noiembrie abia acuma, ce ar trebui sa fac, sa o inreg in conta. in Decembrie, dar in Decont unde sa o trec la regularizari rd.25 ... (vezi toată discuția)
Incalcarea proprietatii bridgemxl bridgemxl consider ca cineva mi-a incalcat dreptul de proprietate. cum trebuie sa procedez pentru a inlatura aceasta incalcare in mod legal ? - cine poate constata ... (vezi toată discuția)