Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am făcut o gafă foarte mare și am condus câțiva ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am făcut o gafă foarte mare și am condus câțiva metri cu ...

Am făcut o gafă foarte mare și am condus câțiva metri cu alcool 1.24 la fiola sunt la prima abatere la ce mă pot astepta mo dus la inml și la câteva zile am platit eu rezultate au trecut 10 zile și tot nu mă chemat să dau declarație și asta este pt prima oara în viață am permis cat b de 8 ani fara accidente cazier curat și nici amenzi nu am avut și cât C de aproape 1 an
Greseala se plateste ..

Cum se pedepseste conducerea unui vehicul sub influenta alcoolului sau a altor substante?
[ link extern ] /