Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Impozit venit trimestrul 4 din 2023
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Impozit venit trimestrul 4 din 2023

Ce impozit se aplica in trimestrul 4 din 2023 pentru micro cu cod caen pentru it? 1% sau 3% ? Pentru trimesteu 1 din 2024 stiu ca o sa fie 3%
Claudiubb, utilizator