Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună seara! După ce mi a fost admisa contestația ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună seara! După ce mi a fost admisa contestația privind durata ...

Bună seara!
După ce mi a fost admisa contestația privind durata procesului , procurorul tot nu a soluționat cauza în termenul stabilit de judecător.
Care ar fi următorul pas?
Depuneti alta contestatie.
Am depus alta contestatie întrebarea este, depun asa la nesfârșit pana se clasează dosarul ?
Am depus a doua contestatie pt durata procesului , a fost fixat termen , iar la soluție pe scurt scrie solutionare.
Ce inseamna asta mai exact?