Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna seara, Daca am depus plangere penala si politia a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna seara, Daca am depus plangere penala si politia a clasat ...

Buna seara,

Daca am depus plangere penala si politia a clasat cazul, in mod injust,
ma pot adresa parchetului de pe langa judecatoria orasului in care ma aflu ?
Ce optiuni as avea?

Multumesc!
Perfect! Multumesc mult pentru raspunsuri domnule Adrian!
Cu placere!