Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Mai e in vigoare Ordonanta 6/2019 privind instituirea ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Mai e in vigoare Ordonanta 6/2019 privind instituirea unor facilitati fiscale?

Buna ziua. Puteti sa imi spuneti va rog daca mai este in vigoare Ordonanta 6/2019 privind instituirea unor facilitati fiscale?De exemplu daca o firma a pierdut esalonarea in anul 2023 de doua ori, mai poate beneficia de facilitatile acestei Ordonante in anul 2024? Multumesc!
george-neagu, moderator
Bună ziua,

OG 6/2019 este încă în vigoare, însă substanțial modificată în 2023. O puteți consulta aici: [ link extern ] .