Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Sunt administrator imobile la un complex industrial ce ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Sunt administrator imobile la un complex industrial ce cuprinde ...

Sunt administrator imobile la un complex industrial ce cuprinde o cladire de birouri veche din anii 1970 si 12 depozite mici,unde nu exista autorizatie ISU si instalatia incendiu este veche..Trebuie sa i informez pe actionarii firmei in scris de realitate?Ei stiu situatia.
Ma gandesc ce au patit administratorii la pensiunea de la Tohani.
Va multumesc.
Daca va ganditi, este bine, dar trebuie sa si faceti notificarea scrisa, cu nr. de inregistrare/ data catre actionari si sa contactati IJSU pentru o verificare in teren in vederea obtinerii unui aviz.
Va multumesc pt raspuns.