avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 575 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Ce faci daca ți- a venit factura PPC, fostă Enel, cu ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Ce faci daca ți- a venit factura PPC, fostă Enel, cu 15% Constanta ...

Ce faci daca ți- a venit factura PPC, fostă Enel, cu 15% Constanta și 67% București mai mare pt luna DECEMBRIE????
0.77 respectiv 1..14 Ron/ kw?

Alte discuții în legătură

Am contract cu ppc, fostă enel. am consumat de doi ani sub 100 ... maiaB maiaB Am contract cu PPC, fostă enel. Am consumat de DOI ani sub 100 kw/luna. La \"recalcularea\" făcuta de PPC în ianuarie, am primit o factura cu 1 14 ron/kwh, ... (vezi toată discuția)
Enel nou contract + facturare syndycat syndycat Buna ziua, Vin la dvs. cu o problema legata de ENEL si va cerem un sfat si/sau ajutor. In 2012, am inceput sa construim casa si am depus actele pt curent ... (vezi toată discuția)
Mi s-au facturat exagerat de mulți kw față de cât am consumat și nu-mi permit să plătesc factura. ce pot face în situația disperată în care sunt? Sufletdecaine Sufletdecaine Pe data de 30 noiembrie 2018, am dat index-ul pentru cele doua imobile pentru care am contract cu RCS-RDS. Al doilea index nu a fost primit deoarece nu il ... (vezi toată discuția)