Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La expirararea duratei unui contract de management, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La expirararea duratei unui contract de management, ...

Buna ziua. La expirararea duratei unui contract de management, in cazul in care salariatul nu si-a efectuat concediul de odihna pe ultimii doi ani, care este forma juridica prin care se aproba de catre angajator compensarea in bani a zilelelor de CO neefectuate? Act aditional la contractul inca in vigoare?
In acel contract ar trebui sa scrie despre compensarea in bani a zilelor de CO neefectuate..in caz contrar, act aditional.