Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Neregulile din activitatea asociației de proprietari ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Neregulile din activitatea asociației de proprietari unde pot ...

Neregulile din activitatea asociației de proprietari unde pot fi sesizate și ce demersuri trebuie efectuate atunci când lucrările solicitate la plata nu sunt executate în baza unui deviz pe categorii de lucrări cu prețuri evidențiate pe cantități de materiale și manoperă aferentă ?
radubr, utilizator
Puteti incerca cu o reclamatie la primarie, conform art. 102 din legea 196/2018.
[ link extern ]