Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... As dorii sa închiriez masina personala unei Flote ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

As dorii sa închiriez masina personala unei Flote Uber/bolt. ...

As dorii sa închiriez masina personala unei Flote Uber/bolt. Cum se face având în vedere ca sunt o persoana fizica. Vreau sa fac acest lucru 100% legal sa nu am probleme cu legea.
Detalii
[ link extern ] /