Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dupa vanzarea unei teren intravilan sau extravilan la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dupa vanzarea unei teren intravilan sau extravilan la un notar ...

Dupa vanzarea unei teren intravilan sau extravilan la un notar public,A trecut 22 ani ceva legatura are vanzatorul dupa vanzarea terenurile respectiva..Pot fi luat la raspundere cu ceva ce are legatura cu ce a vandut ???.Foarte frumos multumesc daca primesc un raspuns
Buna ziua, depinde in legatura cu ce.