Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Moșteniri. În caz de deces, bunurile proprii sunt ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Moșteniri. În caz de deces, bunurile proprii sunt moștenite și de soțul ...

În caz de deces, bunurile proprii sunt moștenite și de soțul supraviețuitor împreună cu copiii?

Exact..