Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Declaratie 394 pe 2010 de unde descarcam noul program ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Declaratie 394 pe 2010 de unde descarcam noul program ?

Referitor la noua legislatie, declaratia 394 se va depune lunar , incepand cu anul 2010.
Intrebarea cea mai importanta referitor la acest subiect suna cam asa:

De unde descarca noul program , pentru listarea acestor declaratii ?

Inafara de vechiul program, in care perioada de raportare este semestrul, nu am gasit nimic.
Daca cineva poate sa ajute cu un link ,sau o informatie , ar fi de mare folos.

Multumim anticipat.:sorry:
site-ul ANAF
nu te supara dar urmaresc zilnic saitul anaf si inca nu a aparut nimic.

pe lincul urmator trebuie sa apara , dar nu este inca.

[ link extern ]

multumiri oricum
apare la "Proiecte de acte normative supuse dezbaterii publice " pe site-ul ANAF - legislatie- transparenta decizionala :

[ link extern ] !/
gabi rosu, utilizator
Multumim pt raspuns .

Nu am gasit nimic la adresa mentionata, iar lincul deschide o casuta de logare.

Probabil nu am fost inteles ceea ce caut.

Lincul atasat de catre mine , ceva mai sus, indica vechiul program , tot aici trebuie sa apara si varianta noua.

Din ultimele informari , referitor la aceasta declaratie , a existat un proiect, care inca nu a intrat in vigoare. Asa ca mai asteptam.
Multumiri inca o data pt timpul acordat.