Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ! Soțul meu este la închisoare in Franța ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ! Soțul meu este la închisoare in Franța (condamnam la ...

Buna ! Soțul meu este la închisoare in Franța (condamnat la 1 an de închisoare ) este recent intrat și nu reușesc sa ii trimit bani . Am contul lui și datele pentru a face transferul acolo, doar ca după ce fac transferul și bani imi sunt retrași din cont la interval de 3-6 zile mi se întorc înapoi înapoi in contul meu . De ce se întâmpla asta ?
Corina2416, utilizator
Trebuie sa discutati cu conducerea penitenciarului sau cu persoana împuternicita.

București 2024
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Transferul trebuie sa fie SEPA, efectuat in Euro, cu costurile doar pentru trimitator (deci nu partajate).