Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire pe card bancar, fara sa am un venit din ...
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire pe card bancar, fara sa am un venit din salariu sau alte surse

Buna ziua,

Momentan nu sunt angajat, nu am alte venituri de nici un fel. Are dreptul ANAF sa puna poprire pe un card bancar? Multumesc
Păi cum să nu aibă dreptul de a bloca contul bancar`!! Creditorul trebuie să stăruie în executarea până la recuperarea creanței.
plus ca nefiiind vb de venit saralial, o sa ia tot ce gaseste in cont.
plus ca nefiind vb de venit salarial, o sa ia tot ce gaseste in cont.
gi-jane2, moderator