Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am pensie de invaliditate.Cunoaste cineva ce taxe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am pensie de invaliditate.Cunoaste cineva ce taxe platesc din ...

Am pensie de invaliditate.Cunoaste cineva ce taxe platesc din salariu avand in vedere ca lucrez 4 ore?Urmeaza sa ma angajez cu 4 ore.
Se platesc toate taxele .
N-aveți scutire la nici o taxă, iar plata la fiecare contribuție se face procentual, raportat la salariul brut.
Dapix, utilizator