Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Daca am ramas corigent la doar o materie,de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Daca am ramas corigent la doar o materie,de ce nu primesc ...

Buna ziua
Daca am ramas corigent la doar o materie,de ce nu primesc o adeverinta,sau diploma sau orice hartie cum ca am finalizat 12 clase?
Va multumesc
Daca sunteti corigent, nu ati absolvit ..absolvirea inseamna ca la toate materiile sa aveti nota de trecere.
Si ce se poate face din punct de vedere legal?trebuie sa ma prezint la inspectorat ca sa lamuresc situatia?Deoarece la liceu,nu iti spun cum sa procedezi.
Va multumesc

Cornel Vasile a scris:

Daca sunteti corigent, nu ati absolvit ..absolvirea inseamna ca la toate materiile sa aveti nota de trecere.

Trebuie sa va dati corigenta, asa stiu si apoi sa solicitati adeverinta.
Nu mai deschideti mai multe topicru pe acelasi subiect ..continuati discutia aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...