Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... IN CAZUL CAND O PERSOANA PRIMESTE UN TEREN EXTRAVILAN ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

IN CAZUL CAND O PERSOANA PRIMESTE UN TEREN EXTRAVILAN SI INTRAVILAN ...

IN CAZUL CAND O PERSOANA PRIMESTE UN TEREN EXTRAVILAN SI INTRAVILAN CU TITLU DE DONATIE INTREB,.,/, POATE SA VANDE ACESTE TERENURI SUS AMINTITE ???.MULTUMESC FOARTE FRUMOS DACA PRIMESC UN RASPUNS
Poate vinde daca nu exista prin contract o interdictie. Pt cel extravilan se urmeaza procedura speciala.
Nu mai scrieți cu majuscule, vi s-a tot zis!