Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DUPA CE SOLUTIE SE POT RADIA DIN CF O IPOTECA. FIRMA ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DUPA CE SOLUTIE SE POT RADIA DIN CF O IPOTECA. FIRMA DE RECUPERARE ...

DUPA CE SOLUTIE SE POT RADIA DIN CF O IPOTECA. FIRMA DE RECUPERARE NU SE GASESTE,ACT CA A FOST ACHITATE SUMA ESTE.DESPRE ACEST CAZ STIE DOAMNA EZACUTOR .DACA DOAMNA DA UN ACT ESTE AJUNSE ???ACEST CAZ ESTE MAI MULT DE 9 ANI INCA ESTE ASA LA CF CA ESTE BLOCATE.FOARTE FRUMOS CER CA- SA DATI UN RASPUNS SI MULTUMESC FOARTE FRUMOS.
@ interventie moderator.

Nu mai scrieti cu majuscule ..este greu de citit, respectiv este o incalcare a Regulamentului de postare in Forum.