Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contracte de intermediere forță de muncă Non-UE?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contracte de intermediere forță de muncă Non-UE?

Bună ziua, am următoarea întrebare, dacă am o firmă care are Cod CAEN 7022 (consultanță), oare pot încheia contracte de intermediere cu un angajator român pentru a identifica și a pune în legătură a acestuia cu forță de muncă Non-UE?
Vă mulțumesc anticipat!
george-neagu, moderator
Va trebuie CAEN 7810 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
Cornel Vasile, Consilier juridic