Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Care CAEN se potrivește?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Care CAEN se potrivește?

Buna ziua,
ajutati-mă vă rog care dintre CAEN-uri s-ar potrivi cel mai bine.
Doresc să înființez un SRL, activitatea propriu zisă va fi promovarea angajatorilor germani si consultarea viitorilor potențiali angajați.
Nu v-oi percepe comisioane sau încheia contracte, intermedireri doar consultare (telefonic). Angajatorii Germani mă v-or remunera in dependentă de cite persoane v-or deveni angajati.
Aș putea activa ca firmă de marketing sau consultare? sau cad sub incidența Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca 7810?
Mulțumesc anticipat!!!
smilys, utilizator
In opinia mea , codul CAEN trebuie sa fie : Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca 7810