Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... De ce nu mai beneficiez de vmi, complementara, având ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

De ce nu mai beneficiez de vmi, complementara, având doar un ...

De ce nu mai beneficiez de vmi, complementara, având doar un salariu de 2000?suntem 4 membrii.
,
Pentru ajutorul de incluziune, nivelul maxim al venitului net* trebuie să fie de 275 lei/ persoană, respectiv 400 lei în cazul persoanei singure cu vârsta de cel puțin 65 de ani.