avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 347 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie de mediu in domeniul designului 3D, si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie de mediu in domeniul designului 3D, si printarii 3D

Buna ziua,
Doresc sa activez in domeniul designului 3D, si printarii 3D, SRL-ul are urmatoarele coduri CAEN autorizate: 1812, 2229, 3230, 3299, 4791, 7410, 6201, 7112.
Din experieanta dumneavoastra este nevoie de Autorizatie de mediu?
Va multumesc!
Ultima modificare: Duminică, 25 Februarie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: András.AN3D , utilizator 22:31, 25 Februarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
minim 1812 si 2229 au nevoie de autorizatie de mediu
Mulțumesc pentru răspuns, intre timp am urmărit webinarul Controale și obligații de mediu, iar pe pagina lor, soluțiidemediu.ro am găsit lista codurilor caen care necesită autorizare de mediu, pt codul 2229 este nevoie , iar pentru 1812 este nevoie cu excepția activităților de imprimare computerizată și fotocopiere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Coduri caen necesare StefanPetruCornel StefanPetruCornel Buna ziua, Doresc sa deschid un PFA prin intermediul caruia sa ofer urmatoarele servicii in mediul online: 1) Servicii online de realizare software si ... (vezi toată discuția)
Ce coduri trebuie sa activez pentru confectionare de bijuterii si diferite decoratiuni? vferi vferi Buna ziua, Pentru confectionarea de bijuterii si decoratiuni din diferite materiale ce coduri CAEN trebuie activate? In momentul de fata am activate ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen sa aleg ? navomodel navomodel Va salut pe toti! Am un SRL si 1) Intentionez sa construiesc navomodele destinate pescarilor pentru a ''planta'' momeala in larg (navomodele de ... (vezi toată discuția)