Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie de mediu in domeniul designului 3D, si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie de mediu in domeniul designului 3D, si printarii 3D

Buna ziua,
Doresc sa activez in domeniul designului 3D, si printarii 3D, SRL-ul are urmatoarele coduri CAEN autorizate: 1812, 2229, 3230, 3299, 4791, 7410, 6201, 7112.
Din experieanta dumneavoastra este nevoie de Autorizatie de mediu?
Va multumesc!
george-neagu, moderator
minim 1812 si 2229 au nevoie de autorizatie de mediu
Mulțumesc pentru răspuns, intre timp am urmărit webinarul Controale și obligații de mediu, iar pe pagina lor, soluțiidemediu.ro am găsit lista codurilor caen care necesită autorizare de mediu, pt codul 2229 este nevoie , iar pentru 1812 este nevoie cu excepția activităților de imprimare computerizată și fotocopiere.