Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Detin un SRL care a achizitionat 30% din partile ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Detin un SRL care a achizitionat 30% din partile sociale din alt SRL

Detin un SRL care a achizitionat 30% din partile sociale din cadrul altui SRL. Aceasta cheltuiala (pretul partilor sociale) este deductibila?
george-neagu, moderator
nu