Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună tuturor vin cu o întrebare către ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună tuturor vin cu o întrebare către dumneavoastră , ce ...

Bună tuturor vin cu o întrebare către dumneavoastră , ce poate face tatăl meu împotriva medicului veterinar care a venit să pună crotal unui porc și în acțiunea sa bănuim ca i-a rupt un picior din partea dreaptă față deoarece nu se mai poate ridica de la momentul când s-a făcut această operațiune și doctorul nu mai vrea să vină nici măcar să vadă ce este de făcut pentru a rezolva cumva problema
Nu știu cât costa un porc dar un proces o sa va coste cât o turma de porci(1,6-2 ani minim,taxa de timbru avocat posibila expertiza veterinara chiar și extrajudiciara )martor ca să dovediți ca s a betegit Ghita ulterior tratamentului efectuat de veterinar..Varianta simpla e sa reduceți pierderile,îl sacrificați dacă a prins ceva în greutate și îl băgați la congelator...Dacă am vorbi ipotetic de un exemplar de rrasa care ar costa foarte mult poate ar fi justificate cheltuielile.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
crotalul nu se fixeaza in ureche, parca?