avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 542 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună ziua, am rugamintea sa ma lamuriți si pe mine ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună ziua, am rugamintea sa ma lamuriți si pe mine cu 2 lucruri: ...

Bună ziua, am rugamintea sa ma lamuriți si pe mine cu 2 lucruri:
1. Daca n-am facut apel la o hotarare la care mi s-au acordat despagubiri multimit fiind de suma, dar societatea de asigurari a facut apel, cate sanse sunt sa-mi scadă suma?
2. Daca nu sunt multumit de solutia din apel , in situatia in care imi vor fi diminuate ce pot face?
Vă mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Mario1980 , utilizator 08:05, 14 Martie 2024
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accident rutier si despagubire rca giani_cainele giani_cainele in anul 2009 am avut un accident de circulatie unde am lovit o alta masina si persoana de la volan a suferit mai multe contuzii si fractura la mandibula motiv ... (vezi toată discuția)
Clarificare: "solutie pe scurt" de pe portalul instantelor de judecata Gabi-007 Gabi-007 O zi buna sa aveti, I-as multumi frumos persoanei care m-ar putea lamuri in urmatoarea chestiune: Mama are un proces cu ANRP-ul pentru obtinerea unei ... (vezi toată discuția)
Apel ddena ddena Buna ziua, as vrea tare mult sa ascult parerea unui avocat in urmatoarea problema, multumesc: am cumparat un teren pe baza unui titlu de proprietate, dupa ... (vezi toată discuția)