Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună ziua, am rugamintea sa ma lamuriți si pe mine ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună ziua, am rugamintea sa ma lamuriți si pe mine cu 2 lucruri: ...

Bună ziua, am rugamintea sa ma lamuriți si pe mine cu 2 lucruri:
1. Daca n-am facut apel la o hotarare la care mi s-au acordat despagubiri multimit fiind de suma, dar societatea de asigurari a facut apel, cate sanse sunt sa-mi scadă suma?
2. Daca nu sunt multumit de solutia din apel , in situatia in care imi vor fi diminuate ce pot face?
Vă mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~