Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cu cât timp înainte de alegerile locale pot cere ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cu cât timp înainte de alegerile locale pot cere partidele ...

Cu cât timp înainte de alegerile locale pot cere partidele politice listele electorale? Care este articolul din lege care prevede acest lucru?
De unde sa le ceara ???
De la primării.

Cornel Vasile a scris:

De unde sa le ceara ???