Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... De ce autorizatii/omologari am nevoie pentru vanzarea ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

De ce autorizatii/omologari am nevoie pentru vanzarea de piese ...

De ce autorizatii/omologari am nevoie pentru vanzarea de piese auto?
Piesele au certificat de conformitate de la producator.
Eu ca vanzator mai am nevoie de ceva pentru a vinde?
gasiti informatii aici: [ link extern ] /