Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! În urma măsurărilor unui teren mi s-a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! În urma măsurărilor unui teren mi s-a solicitat ...

Buna ziua! În urma măsurărilor unui teren mi sa solicitat să obțin semnături de la vecinii de hotar mi-au semnat toți mai puțin unul pe care nu reușesc să-l găsesc am incercat și la primărie și la poliție nu figurează cu nici o adresă cei de făcut în acest caz?!
Vă mulțumesc anticipat!
Nu aveti alta solutie decat sa gasiti vecinul respectiv.
In rolul agricol de la primarie, vecinul trebuie sa figureze cu o adresa. Cine ii plateste impozitul pe proprietate ?
Politia ar trebui sa stie daca este in tara sau este plecat din tara.