avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Codul rutier și culpa comună
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Codul rutier și culpa comună

Latka poate să fie mulțumit.
Am postat ce a solicitat.
As fi făcut asta in discuția din care a preferat sa fugă luandu-mi posibilitatea sa o fac.
Dar dacă nu ii convine sigur o sa șteargă și asta pentru că îi răstoarnă teoriile.
[ link extern ]
Cum e cu asa zisul "drept de circulatie" inventat si culpa comună,Latka?
Eu mă retrag din dialog,îmi pare rău dar așa faci si tu.
Ultima modificare: Miercuri, 27 Martie 2024
mitabiciclista, utilizator
Cel mai recent răspuns: Adalbert Gabriel Gazdovici , Avocat 12:10, 28 Martie 2024
2 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Despre ce este vorba la urma urmei (afara de Latka, desigur) care e speta pe care va contraziceti? Linkul produs de d-voastra conduce spre un comentariu privitor la o sentinta dubioasa din punct de vedere legal si logic.
Ultima modificare: Miercuri, 27 Martie 2024
mitabiciclista, utilizator
3 din 4 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, am vazut discutia. Banuiesc ca intre timp v-ati convins ca domnul Mircea Crisan si Latka au dreptate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde putem face o petitie impotriva unui moderator respectiv latka... Nivea Nivea Unde putem face o petitie unde sa semneze utilizatorii impotriva unui moderator respectiv LATKA care ne sterge raspunsurile si modereaza dupa cum ii ... (vezi toată discuția)
Ce nu inteleg eu Adalbert Gabriel Gazdovici Adalbert Gabriel Gazdovici Trebuie sa incep cu o afirmatie dureroasa dar adevarata: [b]am un intelect deficitar[/b]. Nu, nu sunt autist, nu sufar nici de sindromul Down si nici nu sunt ... (vezi toată discuția)