Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Codul rutier și culpa comună
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Codul rutier și culpa comună

Latka poate să fie mulțumit.
Am postat ce a solicitat.
As fi făcut asta in discuția din care a preferat sa fugă luandu-mi posibilitatea sa o fac.
Dar dacă nu ii convine sigur o sa șteargă și asta pentru că îi răstoarnă teoriile.
[ link extern ]
Cum e cu asa zisul "drept de circulatie" inventat si culpa comună,Latka?
Eu mă retrag din dialog,îmi pare rău dar așa faci si tu.
mitabiciclista, utilizator
Despre ce este vorba la urma urmei (afara de Latka, desigur) care e speta pe care va contraziceti? Linkul produs de d-voastra conduce spre un comentariu privitor la o sentinta dubioasa din punct de vedere legal si logic.
mitabiciclista, utilizator
Da, am vazut discutia. Banuiesc ca intre timp v-ati convins ca domnul Mircea Crisan si Latka au dreptate.