Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Asigurare privata de boli grave
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Asigurare privata de boli grave

Asigurare privata de boli grave.O institutie de stat poate retine si vira rata asigurare unui salariat propriu si lunar sa deduca din impozit cota de 400 euro/12 din impozit ?
george-neagu, moderator