Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ANAF Declaratia Unica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ANAF Declaratia Unica

Am depus declaratia unica si am platit suma corespunzatoare declaratiei in aceeasi zi.
Suspectez ca banii s-au folosit pentru stingerea altor obligatii fiscale de care nu am cunostiinta.
In SITUATIA ANALITAC DEBITE PLATI SOLDURI nu figurez cu datorii
Cum pot sa aflu daca intradevar am platit integral declaratia depusa acum ?
Ce formalitati sau cereri trebuie sa fac ?
george-neagu, moderator