avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 253 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... concediile medicale boala obisnuita 75% sunt stagiu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

concediile medicale boala obisnuita 75% sunt stagiu contributiv ...

concediile medicale boala obisnuita 75% sunt stagiu contributiv in legea 360/2023 care se aplica de la 1 septembrie ?
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 13:32, 29 Martie 2024
Da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prin ordonanta de urgenta 49/2001 se modifica legea 19/2000, ... goplanet goplanet prin Ordonanta de urgenta 49/2001 se modifica legea 19/2000, articolul 38 si alin 4 devine - Perioadele asimilate prevazute la alin 1 se valorifica pentru ... (vezi toată discuția)
Femeie născută în martie 1965, cu 1 an reducerea varstei de ... goplanet goplanet Femeie născută în martie 1965, cu 1 an reducerea varstei de pensionare de la grupa, angajata din 1 septembrie 1988, cu 9 luni șomaj înainte de 1 aprilie ... (vezi toată discuția)
Cum îmi pot afla stagiul contributiv pentru a putea calcula ... goplanet goplanet Cum îmi pot afla stagiul contributiv pentru a putea calcula dacă am cei w5 ani necesari pentru ieșirea la pensie. Nu sunt lămurit dacă concediul medical ... (vezi toată discuția)