Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... concediile medicale boala obisnuita 75% sunt stagiu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

concediile medicale boala obisnuita 75% sunt stagiu contributiv ...

concediile medicale boala obisnuita 75% sunt stagiu contributiv in legea 360/2023 care se aplica de la 1 septembrie ?
Da.