Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... În cepand cu 1 ianuarie m-am incadrat în baremul ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

În cepand cu 1 ianuarie m-am incadrat în baremul stabilit pt ...

În cepand cu 1 ianuarie m-am incadrat în baremul stabilit pt ajutorul social de 250lei pe card social,cardul l-am primit la sfârșit de februarie ca asa au "reusit" cei de la up romania sa le distribuie sau mai exact sa le fabrice...asa ca cei 250 lei dați de guvern în februarie nu au intrat...știe cineva dacă se vor da la prima alimentare de card din aprilie si cei din urma? Având în vedere ca eu aveam dreptul sa ii primesc...mulțumesc mult pt raspuns
Dacă aveți card și nu este încărcat, puteti suna la 031.9268.
[ link extern ] /