Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua tuturor! O intrebare, va rog. O firma in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua tuturor! O intrebare, va rog. O firma in functiune, ...

Buna ziua tuturor! O intrebare, va rog. O firma in functiune, de fapt, in redresare/revenire, ramasa acum doar cu 2 angajati, nepermitandu-si deocamdata alt angajat, este obligata sa predea arhiva la Arhivele Nationale? Ori, unei firme de arhivare, sa scape de aceasta problema. Candva firma a avut foarte multi angajati, care mai vin dupa adeverinte. Multumesc!
Se pot preda, pe bază de contract, operatorilor economici autorizați în prestarea de servicii arhivistice.
Va multumesc. Stima!