avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 225 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor cerere angajare sau practica in contabilitate
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

cerere angajare sau practica in contabilitate

este foarte greu sa capeti cunostinte in contabilitate !eu una ma chinui de ceva ani!
am solicitat multor contabili practica insa nu accepta nimeni munca benevola
astept parerile si sugestiile dvoastra la adresa de email:tdrmir@yahoo.com
Ultima modificare: Joi, 4 Februarie 2010
stroetania, utilizator
Cel mai recent răspuns: Magda Staicu , Consultant fiscal 23:00, 3 Februarie 2010
regulamentul forumului prevede :
2.8. Nu este permisa reclama comerciala, in orice scop, fara acordul administratorului forumului. Orice mesaj care intra in aceasta categorie va fi sters fara preaviz. In cazul in care doriti sa faceti reclama in cadrul site-ului va rugam sa contactati administratorul. Singurele anunturi permise pe forum sunt cele de vanzare/cumparare a partilor sociale ale unor societati sau de carti juridice, dar numai daca oferta vine de la utilizatorul care posteaza. Titlul topicului trebuie sa specifice explicit actiunea de cumparare/vânzare si obiectul in cauza.

acesta este motivul pentru care astfel de anunturi nu sint permise
am sa va rog sa editati mesajul , respectind cerinta regulamentului

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa auto inmatriculare Monika08 Monika08 Se mai poate actiona statul in instanta pentru a recupera taxa de poluare pentru prima inmatriculare? Gura lumii spune ca s-au schimbat legile si ca nu mai ... (vezi toată discuția)
Caut avocat pentru un posibil conflict cu scoala mateifl mateifl Buna ziua, am nevoie de un avocat specializat pe drepturile copilului. Mai clar, fiica mea e victima unui caz de bullying la scoala la care invata acum ... (vezi toată discuția)
Avertisment avocat_bogdan_marinescu1975 andreigrigoriu andreigrigoriu Utilizatorul [b]avocat_bogdan_marinescu1975[/b] primeste avertisment pentru postarea repetata de raspunsuri ce contin reclama, deși a fost avertizat să ... (vezi toată discuția)