Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor cerere angajare sau practica in contabilitate
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

cerere angajare sau practica in contabilitate

este foarte greu sa capeti cunostinte in contabilitate !eu una ma chinui de ceva ani!
am solicitat multor contabili practica insa nu accepta nimeni munca benevola
astept parerile si sugestiile dvoastra la adresa de email:tdrmir@yahoo.com
stroetania, utilizator
regulamentul forumului prevede :
2.8. Nu este permisa reclama comerciala, in orice scop, fara acordul administratorului forumului. Orice mesaj care intra in aceasta categorie va fi sters fara preaviz. In cazul in care doriti sa faceti reclama in cadrul site-ului va rugam sa contactati administratorul. Singurele anunturi permise pe forum sunt cele de vanzare/cumparare a partilor sociale ale unor societati sau de carti juridice, dar numai daca oferta vine de la utilizatorul care posteaza. Titlul topicului trebuie sa specifice explicit actiunea de cumparare/vânzare si obiectul in cauza.

acesta este motivul pentru care astfel de anunturi nu sint permise
am sa va rog sa editati mesajul , respectind cerinta regulamentului