Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... As dori sa stiu Cine face instruirea la locul de munca ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

As dori sa stiu Cine face instruirea la locul de munca si instruirea ...

As dori sa stiu Cine face instruirea la locul de munca si instruirea periodica SSM pentru un lucrator care defasoara munca de la domiciliu, daca si seful lui desfasoara tot munca de la domiciliu, iar in intreprindere nu exista proceduri pentru utilizarea semnaturii electronice?
Angajatorul are obligatia sa reglementeze acest aspect.
Lucrand la domiciliu, semnatura electronica este procedura aflata la indemana.