Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua dacă vreau sa verific salarizarea mea la o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua dacă vreau sa verific salarizarea mea la o societate ...

Bună ziua dacă vreau sa verific salarizarea mea la o societate și conducerea are cunoștințe mari la itm-ul din județ pot sa ma adresează direct la București? Mulțumesc anticipat!
In ce sens sa verificati ?

Dati-ne mai multe detalii.
Bună ziua ,,de vreo 3 luni salariile au scăzut nefiind anunțați ,,,iar la Sf anului trecut sau dat niște bani doar unor angajați,,,"noi fiind ca o familie"citez conducerea ,,,e normal asta?

Cornel Vasile a scris:

In ce sens sa verificati ?

Dati-ne mai multe detalii.

Puteti sesiza ITM-ul , in legatura cu modificarea unilaterala a salariului.